Stáje Štětice

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Štětice 35, Protivín 39811

Stáje Štětice se nacházejí u obce Ražice, v malebné krajině jižních Čech nedaleko Písku a Strakonic. Ubytovna je situovaná přímo v areálu stájí. Hlavní náplní je organizování vyjížděk pro širokou veřejnost se zkušenými instruktory. Ubytovna nabízí pohodlné ubytování ve třech pokojích. . Jeden pokoj má 6 lůžek, druhý má 7 lůžek a třetí má 12 lůžek. V teplých měsících jsou k dispozici 4 čtyřlůžkové chaty. K dispozici je i společná kuchyňka a společenská místnost s posezením u krbu. Farma je ideálním místě k pořádání firemních akcí, narozeninových oslav či třídních srazů. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Stáje Štětice On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Šestilůžkový pokoj
Sedmilůžkový pokoj
Jedenáctilůžkový pokoj
Čtyřlůžková chatka

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Stáje Štětice Pokoje

Ubytovna nabízí pohodlné ubytování v celkem třech pokojích. Šesti, sedmi a jedenáctilůžkový pokoj jsou jednoduše, ale účelně zařízené tak, aby hostům zajistily příjemný, klidný a pohodlný pobyt. Pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě. Pokoje jsou vybaveny palandami. Během teplých měsíců můžete bydlet v chatičkách, které jsou také součástí areálu.

Stáje Štětice Gastronomie

K vlastnímu vaření je k dispozici společná, plně vybavená kuchyňka. V kuchyňce je sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice a lednice. V areálu Stáje Štětice se nachází také stánek rychlého občerstvení, ve kterém si můžete zakoupit teplé a studené nápoje, točené pivo a limo, točenou zmrzlinu, teplá jídla a další. Jídlo je možné si po domluvě objednat z nedaleké restaurace s dovážkou.

Stáje Štětice Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Stáje Štětice Okolí

Během celého roku lze vyjíždět do malebné přírody jihočeského kraje na hodinové i vícedenní vyjížďky. Pořádají se zde také jedno i vícedenní pobyty pro děti, které mohou pomáhat s drobnými pracemi, budou jezdit na koni a stráví čas ve společnosti mnoha různých zvířat. V okolí vedou značené trasy pro pěší i turisty na kole, v lesích lze houbařit a sbírat lesní plody. K výletu zve město Písek, Památník Jana Žižky či gotické tvrze v Kestřanech.

Stáje Štětice Další informace

Pro větší skupiny nezajišťujeme lůžkoviny, je třeba mít spací pytel.

Stáje Štětice

Štětice 35, Protivín
Zobrazit celou mapu